Jak se zaregistrovat přes mojeID

Elektronická registrace v MZK pomocí mojeID

Registrovaným uživatelem MZK s omezeným přístupem ke službám knihovny (viz níže) je uživatel s validovaným kontaktem mojeID, který na stránce www.mzk.cz/predregistrace vyplnil pomocí svého účtu u mojeID elektronický registrační formulář. Uživatelé s nevalidovaným kontaktem mojeID tuto možnost elektronické registrace přes mojeID využít nemohou. Uživatel má stejná práva jako předregistrovaný uživatel, navíc může po zaplacení registračního poplatku online využívat elektronické informační zdroje knihovny

mojeId je služba umožňující bezpečné a pohodlné přihlašování k webovým službám.

Registrovaný uživatel s omezeným přístupem se stane registrovaným uživatelem MZK s platným čtenářským průkazem po první fyzické návštěvě registračního pultu v půjčovně MZK, kde mu zaměstnanec MZK vydá čtenářský průkaz.

Pokud již tedy máte účet na mojeID, můžete si usnadnit registraci v naší knihovně. Je však nutné dodržet následující postup:

1. Na domovské stránce klikněte na tlačítko "Registrovat"

Registrace přes mojeID – 1. krok

2. Pokud již máte validovaný účet na mojeID, klikněte na tlačítko "Přihlásit přes mojeID".

Registrace přes mojeID – 2. krok

V případě, že účet na mojeID ještě nemáte, klikněte na odkaz "Nový účet mojeID" a vytvořte si nový účet. Až budete mít hotovo, znovu klikněte na "Registrovat" (viz krok č. 1) a poté přihlásit přes mojeID.

mojeId je bezplatná služba umožňující bezpečné a pohodlné přihlašování k webovým službám.

Více informací o využití služby mojeID v MZK

Co je to mojeID a k čemu ho vlatně potřebuji?

Poslední aktualizace: 05.02.2017, 08:59