Academic Search Complete (EBSCO)

Academic Search Ultimate

Od 1. ledna 2018 mají naši registrovaní čtenáři přístup do rozšířené verze databází EBSCO Academic Search Ultimate a Business Source Ultimate.

platforma EBSCOhostAcademic Search Complete je světově nejobsáhlejší a nejhodnotnější multioborovou databází v plném textu, která obsahuje přes 9100 fulltextových periodik, z toho bezmála 7900 periodik recenzovaných (peer-reviewed).

Krom plného textu tato databáze nabízí indexaci a abstrakta pro více než 13 600 časopisů a celkem přes 11 700 publikací, včetně monografií, reportů, výstupů z konferencí a dalších zdrojů.

Počet současně přihlášených uživatelů není omezen, přihlásit se můžete odkudkoliv pomocí vzdáleného přístupu.


Vstupte do databáze Academic Search Complete

Tato akademická kolekce nabízí plnotextové publikace pro množství vědních disciplín, jakými jsou např.: psychologie, sociologie, antropologie, hudba, elektroinženýrství, chemie, stavební inženýrství, geografie, geologie, matematika, mechanické inženýrství, medicína, farmaceutické vědy, fyzika a mnoho dalších disciplín.

Academic Search Complete poskytuje nepostradatelné informace z mnoha zdrojů, které jsou jedinečné pouze v této obsáhlé kolekci. Plnotextový záběr Academic Search Complete sahá v PDF formátu u řady titulů unikátně až do roku1887, a to u většiny fulltextových titulů ve vysoce kvalitním formátu PDF, v němž je možné vyhledávat. Citační reference lze nalézt u více než 1 450 časopisů.

Vstup do databáze EBSCOhost Academic Search™ Complete je v letech 2013–2019 hrazen z projektu SCI-INFOvědecké informační zdroje pro ČR(CZ.1.05/3.2.00/12­.0230) spolufinancovaný z OP VaVpI MŠMT ČR.
OP VaVpI MŠMT ČR 

Podrobnější informace včetně seznamů časopisů v databázi najdete na stránkách společnosti EBSCO.

V databázi ASC mimo jiné najdete…

Návod k databází Academic Search Complete (pdf)

Seznamte se s rozhraním EBSCOhost:

Na Youtube jsou k dispozici mj. i tato videa:

Přístup do databáze

Ostatní databáze dostupné v Moravské zemské knihovně

PřílohaVelikost
ASC plakát5.63 MB

Poslední aktualizace: 02.04.2020, 19:46