O webu

Prohlášení o přístupnosti

Provozovatel www stránek prohlašuje, že tyto stránky se snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu.

Při tvorbě stránek bylo přihlíženo k metodickému pokynu MIČR (Best practice - pravidla pro tvorbu přístupného webu, z 25.8.2004), k hlavním normám WCAG 1.0 (Web Content Accessibility Guidelines 1.0,  z 5.5.1999), s důrazem na splnění pravidel s prioritou 1, a k metodickým pokynům projektu "Blind Friendly Web" Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR (ze dne 4.2.2004).

Informace o aplikaci

Stránky fungují pod redakčním systémem Drupal.

WWW stránky realizovala firma Intuity (www.intuity.cz), design vytvořila firma Porta design s. r. o. (www.portadesign.cz). V případě dotazů, připomínek nebo nalezení technických problémů je možné kontaktovat autory e-mailem webmaster@mzk.cz.

Pro správné fungování všech funkcí prosím používejte aktualizované verze internetových prohlížečů. Webové stránky zobrazování v prohlížeči Internet Explorer 8 a vyšší, Mozilla Firefox 3.0 a vyšší, Google Chrome 4.0 a vyšší a Safari 4.0 a vyšší. 

Poslední aktualizace: 16.05.2011, 09:45