Volná místa

V současné době je v Moravské zemské knihovně vypsáno následující vyběrové řízení:

Odborný pracovník odboru zpracování fondů – katalogizátor věcného popisu

Náplň práce:

  • věcné zpracování dokumentů domácí i zahraniční produkce doplňovaných do fondů MZK v souladu s národními a mezinárodními standardy
  • vytváření věcných přístupových souborů elektronického katalogu

Požadavky:

  • VŠ -  knihovnické vzdělání
  • praxe v knihovně na podobné pozici výhodou
  • zkušenosti s prací v systému Aleph a formátu MARC21
  • znalost katalogizačních pravidel  (AACR, RDA)
  • znalost MDT
  • pečlivost, přesnost

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí 2. největší knihovny v ČR
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity, např. stravenky
Pracoviště:Kounicova 65a, Brno
Předpokládaný nástup:2. čtvrtletí roku 2019
Pracovní poměr: zástup za RD s výhledem PP na dobu neurčitou
Pracovní úvazek:celý, tj. 40 hod. týdně
Platové zařazení:11.PT dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění p. p.

Požadované materiály pro zařazení do výběrového řízení:

  1. Stručný motivační dopis
  2. Strukturovaný životopis (s uvedením osobních údajů: titul, jméno, příjmení, datum narození, adresa bydliště, telefonické spojení, e-mailová adresa)
  3. Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. Souhlas s poskytováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., výhradně pro potřeby výběrového řízení

Materiály do výběrového řízení odesílejte poštou (nejpozději 5. 3. 2019) na adresu:

Eva Mitášová – personální referát
Moravská zemská knihovna v Brně
Kounicova 65a
601 87 Brno

Na obálku uveďte: „VŘ – 2.4“

Materiály došlé e-mailem NEBUDOU AKCEPTOVÁNY, děkujeme za pochopení.

Bližší informace o pracovní pozici: Mgr. Eva Tauwinklová, vedoucí Odboru zpracování fondů, tel. 541 646 135

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti a kandidátky.

MZK si vyhrazuje právo nevybrat na inzerovanou pozici žádného z přihlášených zájemců.

Poslední aktualizace: 06.02.2019, 10:28