Volná místa

V současné době jsou v Moravské zemské knihovně vypsána následující vyběrová řízení:

Projektový administrátor

Popis práce:

Hlavní pracovní náplní bude výběr (ve spolupráci s odbornými pracovníky) a příprava projektových žádostí do různých typů výzev, řízení, koordinace a zejména administrace projektů:

  • příprava, psaní a kompletace projektových žádostí, koordinace partnerů při přípravě projektů
  • aktivní zajišťování nezbytných náležitostí projektových žádostí pro různé typy výzev (MK, MŠMT, GAČR, EU projekty)
  • koordinace, řízení a administrace projektů (včetně hlídání termínů), zejména velkých multioborových projektů vyžadujících profesionální projektové řízení
  • spolupráce s projektovým ekonomem při tvorbě vyúčtování/reportů

Předpoklady pro výkon funkce:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s přípravou a realizací projektů (výzvy MK, MŠMT, GAČR, evropské strukturální fondy)
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • orientace v problematice příspěvkových organizací výhodou
  • schopnost systematické práce, pečlivost a výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • doporučení z předchozího zaměstnání výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení,
  • plat v 11. platové třídě dle NV č. 341/2017 Sb.,
  • úvazek celý, tj. 40 hod./týdně
  • 5 týdnů dovolené (za rok)
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, po roce trvání pracovního poměru sick days)

Místo výkonu práce: Brno

Nástup: začátek roku 2020 (případně po domluvě)

Materiály nutné pro zařazení do výběrového řízení:

  1. přihláška (forma není určená) obsahující: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, adresu trvalého bydliště, telefon, e-mail
  2. stručný motivační dopis
  3. strukturovaný životopis
  4. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  5. písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Výše uvedené materiály zasílejte poštou, s datem odeslání nejpozději 29. 11. 2019, na adresu:

Eva Mitášová, Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova 65a, 601 87 Brno

Obálku označte heslem: „VŘ – projekt.admin.“

Případné dotazy zodpoví vedoucí Odboru projektového programování PhDr. Soňa Šinclová (sona.sinclova@mzk.cz)

K pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Programátor

Náplň práce:

Správa serverů a dat Oddělení správy digitálních dokumentů a vývoj aplikací s ním souvisejících.

Požadujeme:

  • znalost jazyka Java
  • znalost jazyka SQL
  • uživatelské zkušenosti s Linuxovým prostředím
  • zkušenosti s verzovacími systémy (git)
  • znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentaci
  • ochotu učit se novým věcem
  • schopnost práce v týmu

 Výhodou:

  • znalost jazyka Javascript
  • znalost skriptovacího jazyka Bash
  • znalost kontejnerovací platformy Docker
  • znalost databázového systému Postgres
  • administrátorské zkušenosti s Linuxovým prostředím

Nabízíme:

  • přátelské prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • výhodný mobilní tarif
  • jazyková školení
  • možnost dalšího osobního růstu
Pracoviště:Kounicova 65a, Brno
Předpokládaný nástup:začátkem roku 2020 (dle dohody)
Pracovní poměr: pracovní smlouva na dobu určitou - práce je vhodná i pro studenty nízkých ročníků FI nebo FIT
Pracovní úvazek:plný i částečný (dle dohody)
Platové podmínky:dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění p. p.
Nástupní plat:25.000 až 50.000 Kč (dle znalostí a schopností)

Nabídky zasílejte e-mailem na adresu martina.smetankova@mzk.cz.

Poslední aktualizace: 18.11.2019, 14:19