Volná místa

V současné době je v Moravské zemské knihovně vypsáné následující vyběrové řízení:

Vedoucí odboru správy budov

Co Vás čeká:

  • budete se podílet na komplexní správě nemovitostí v majetku MZK
  • budete koordinovat denní správu (údržba, úklid, ostraha)
  • budete vykonávat správu dodavatelských smluv
  • budete připravovat podklady a koordinovat procesy veřejných zakázek
  • společně s investičním referentem budete koordinovat činnosti při investičních akcích MZK
  • budete se podílet na sestavování ročních plánů údržby, koordinovat plánované opravy, údržbu, profylaktické prohlídky zařízení budovy, revize a také zajišťovat ad hoc servis při nenadálých poruchách
  • v oblasti BOZP a PO budete spolupracovat s externím bezpečnostním technikem a řešit nahlášené externí kontroly v této oblasti
  • budete se podílet na sestavování ročního rozpočtu střediska, pravidelně komunikovat s ekonomickým odborem či právníkem organizace

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti s řízením kolektivu
  • zkušenosti se správou administrativní budovy
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědnost, spolehlivost, přesnost a pečlivost
  • časovou flexibilitu
  • dobrou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v přátelském a příjemném prostředí významné kulturní instituce
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny indispozičního volna po roce trvání pracovního poměru
  • výhodný mobilní tarif, příspěvek na stravování
Pracoviště:Kounicova 65a, Brno
Předpokládaný nástup:co nejdříve – dle možností uchazeče
Pracovní poměr:pracovní smlouva na dobu určitou (s možností dalšího prodloužení)
Pracovní úvazek: celý, tj. 40 hodin týdně
Platové zařazení:12. PT / osobní příplatek / příplatek za vedení

Požadované materiály pro zařazení do výběrového řízení:

  1. Motivační dopis
  2. Strukturovaný životopis vč. kontaktních údajů
  3. Reference z předchozích zaměstnání, příp. kontakt na osoby poskytující tyto reference
  4. Kopie VŠ diplomu
  5. Výpis z Rejstříku trestů (v případě přijetí na danou pozici)

Posouzeny budou materiály doručené do 09. 02. 2021 na e-mail: eva.mitasova@mzk.cz.

Poslední aktualizace: 19.01.2021, 15:51