Jak používat genealogickou databázi MyHeritage

V rámci Týdne knihoven 2018 jsme pro naše registrované čtenáře spustili přístup do genealogické databáze MyHeritage. Pro velký zájem jsme pro vás zorganizovali také základní školení ve využívání databáze.

Kdy: středa 17. října 2018 / 17.00
Kde: Malý sál / 6. patro

Lektor: Martin Kolman, Customer Engagement Manager, Central and Southeast Europe, EBSCO Information Services

Program: Zástupce společnosti EBSCO vás seznámí s tím, jak pracovat s databází MyHeritage. Naučíte se, jak vytvářet rodokmen, jak najít chybějící rodinná data nebo zjistit více o svých příbuzných a předcích.

Přihlášky

Účast je bezplatná. S ohledem na omezený počet míst je nutné se předem přihlásit do úterý 16. října 2018 prostřednictvím elektronického registračního formuláře v dolní části této pozvánky (odkaz "Zaregistrovat se na…"). Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity místnosti dle pořadí přijetí
a zpětně potvrzeny e-mailem. Pokud obratem neobdržíte automaticky generovaný e-mail s potvrzením Vaší registrace, obraťte se prosím na níže uvedený kontakt. Prosíme zájemce se čtenářskou legitimací MZK, aby se před vyplněním registračního formuláře nepřihlašovali na web MZK přes svůj čtenářský účet (technické důvody).

Kontakt

Mgr. Michal Škop, Odbor informačních služeb, tel.: 541 646 160, e-mail: michalskop@mzk.cz.

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prosíme zájemce se čtenářskou legitimací MZK, aby se před vyplněním registračního formuláře nepřihlašovali na web MZK přes svůj čtenářský účet (technické důvody).

Přihlaste se k našim akcím na Facebooku.

Registrace uzavřeny

Poslední aktualizace: 08.10.2018, 14:49