Kateřina a Miloš MOTANI: Čile po Chile

 

Kateřina a Miloš MOTANI

ČILE PO CHILE
Pouští a pralesem až na konec světa

Nejnovější multimediální show
z cesty napříč nejrozmanitější zemí světa

V první etapě napříč severním CHILE procestujeme s Kateřinou a Milošem MOTANI nejsušší poušť světa ATACAMU. Pokocháme se pohledem na úchvatná solná jezera, tyrkysové LAGUNY, zasněžené sopky, Měsíční údolí a GEJZÍRY El Tatio. Zavítáme do pulsujících PŘÍSTAVŮ, zapadlých vesnic, opuštěných LEDKOVÝCH MĚST i k záhadným geoglyfům.
V druhé etapě se vydávají oba cestovatelé směrem na jih. Na cestě vyhledají pravěké ARAUKÁRIE, jezera, vodopády a zajímavé jeskyně. Celý den tráví v mapučské vesnici. Po čtyři dny a tři noci plují lodí mezi četnými FJORDY a pustými neobydlenými ostrovy. Na větrem a dešti bičovaném jihu na ně čekají skalnaté hory, LEDOVCE, stáda divokých lam, tučňáci a staré lodní vraky. Plaví se až do OHŇOVÉ ZEMĚ.
Po obě cesty prožívají  úsměvné, útrapné i napjaté chvíle. Vidí spousty nejrůznějších ZVÍŘAT, o jídlo se dělí s toulavými psi a spát chodí s POUŠTNÍMI LIŠKAMI.
Jejich poslední dny v Chile jsou nabité nečekanými dramatickými událostmi. Večer u rozbouřeného moře pak Kateřina s Milošem zažívají, jaké to je tulit se s malými LACHTANY!

Pro velký zájem OPAKUJEME!

středa 14. 3. 2012 v 18 h
sál Moravské zemské knihovny, Kounicova 65a, Brno

Vstupné jen 100,- Kč

Předprodej Indies: Poštovská 2, tel. 542 218 382
Otevřeno: Po-Pá   9 - 18:30, So   9 – 13

PřílohaVelikost
pozvankachile.pdf104.85 KB

Poslední aktualizace: 20.02.2012, 08:15