Moje země

Radosta

Vernisáž: pátek 20. října / 17.00
Kde: Foyer MZK / 1. a 2. patro

Přednáška: pátek 20. října / 18.00
Kde: Konferenční sál / přízemí

Výstava: 20. 10. – 11. 11. 2017
Kde: Foyer MZK / 1. a 2. patro

Fotograf a redaktor časopisu Moje země cestuje po České republice a hledá ty nejzajímavější záběry krajiny, památek a lidí. Nevšímá si přitom jen notoricky známých a nejnavštěvovanějších cílů, ale fotí i méně známá, ale o to kouzelnější místa naší země. Autor provází své fotografie krátkými glosami a komentáři, které doplňují obraz o další, osobitý rozměr.

Podívejte se s Pavlem Radostou do tajemných jeskyní, městského podzemí i zvonice Svatovítské katedrály, do romantických lesních zákoutí i mezi giganty povrchového dolu i na goriský bál, navštivte Markétu Irglovou na Islandu nebo Miroslava Zikmunda ve Zlíně…

Autor absolvoval lesnickou fakultu Mendelovy univerzity v Brně, nedokončil Institut výtvarné fotografie. V minulosti pracoval jako redaktor, psovod, vědecký pracovník, vedoucí výzkumné stanice, vládní konzultant, PR poradce a marketingový ředitel, kurátor výstav National Geographic. V současnosti fotografuje a píše převážně pro časopis Moje země. Je autorem několika obrazových knih.

Přihlaste se k našim akcím na Facebooku.

Moje země
Moje země
Moje země
Moje země

Poslední aktualizace: 07.11.2017, 15:02