Zdroje bezplatných e-knih

Kdy: čtvrtek 5. prosince 2019 / 17:00 – 20:00 hod.
Kde: Počítačová učebna / 6. patro

Lektor: PhDr. Martina Machátová, Moravská zemská knihovna v Brně

Anotace:

Na školení si projdeme weby, na nichž si můžete číst nebo stahovat zdarma knihy. Budeme věnovat pozornost zejména zdrojům zaměřeným na odborné publikace, nicméně se také podíváme na weby s krásnou literaturou.

Program:

  • E-knihy na portále Knihovny.cz a v českých digitálních knihovnách.
  • České zdroje.
  • Zahraniční zdroje.

Přihlášky:

Účast je bezplatná. S ohledem na omezený počet míst je nutné se předem přihlásit do čtvrtka 5. prosince 2019 do 13 hod. prostřednictvím elektronického registračního formuláře v dolní části této pozvánky. Přihlášky budou přijímány do naplnění kapacity místnosti dle pořadí přijetí a zpětně potvrzeny e-mailem. Pokud obratem neobdržíte automaticky generovaný e-mail s potvrzením Vaší přihlášky, můžete si ověřit Vaši registraci na níže uvedené kontaktu . V případě zájmu o vyhotovení osvědčení o účasti uveďte prosím do registračního formuláře velké písmeno O za Vaším jménem.

Kontakt

Martina Machátová, studovna přírodních a technických věd v 6 p., tel.: 541 646 170, e-mail: machat@mzk.cz.

Doprava

Z vlakového Dolního a Ústředního autobusového nádraží pěšky projít Galerií Vaňkovka k hlavnímu vlakovému nádraží, odtud tramvají č. 12, vystoupit na zastávce Nerudova, pokračovat pěšky ve směru jízdy tramvají k budově MZK.  

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Registrační formulář:

Registrace uzavřeny

Poslední aktualizace: 20.11.2019, 11:32