Kontakty

Odbor knihovnictví

Mgr. Adéla Dilhofová

  • vedoucí Odboru knihovnictví

Oddělení vzdělávání a krajské metodiky

Mgr. Adéla Dilhofová

tel.: 541 646 126
e-mail: adela.dilhofova@mzk.cz

  • Vedoucí oddělení vzdělávání a krajské metodiky
  • organizátor vzdělávacích akcí pro odbornou veřejnost
  • odborný garant a lektor knihovnických kurzů dle NSK
  • odborný garant a lektor e-learningového Knihovnického kurzu a kurzy Služby knihoven
  • autorizovaný zástupce knihovnických zkoušek dle NSK
  • konzultace, poradenství

Mgr. Kateřina Hošková

tel.: 541 646 126
e-mail: Katerina.Hoskova@mzk.cz

  • Koordinátor regionálních funkcí knihoven
  • Komunikace se zřizovateli knihoven obcí a měst
  • zpracování statistických dat a analýz regionálních funkcí JMK

Mgr. et Mgr. Monika Kratochvílová

tel.: 541 646 140
e.mail: Monika.Kratochvilova@mzk.cz

  • krajský metodik
  • lektor e-learningového knihovnického kurzu
  • lektor knihovnických kurzů dle NSK
  • autorizovaný zástupce knihovnických zkoušek dle NSK
    exkurze pro knihovníky
  • redaktor časopisu Duha
  • konzultace a poradenství

Mgr. Jan Lidmila

tel.: 541 646 125
e-mail: Jan.Lidmila@mzk.cz

  • odborný garant a tutor e-learningového Knihovnického kurzu a kurzy Služby knihoven
  • lektor knihovnických kurzů dle NSK
  • autorizovaný zástupce knihovnických zkoušek dle NSK
  • praxe, stáže KISK FF MU v Brně
  • praxe OA, SOŠK a VOŠ Brno
  • vedoucí redaktor časopisu Duha

Mgr. Jana Nejezchlebová

tel.: 541 646 128
e-mail: Jana.Nejezchlebova@mzk.cz

  • výkonná redaktorka časopisu Duha

Ing. Aleš Doležel

tel.:  541 646 165
e-mail: Ales.Dolezel@mzk.cz

  • ekonom dotace regionálních funkcí JMK

Mgr. Olga Skůpová

tel.: 774 952 669
e-mail: Olga.Prokopova@mzk.cz

  • dobrovolnická činnost:
    správa webových stránek knihoven (Webnode)

Poslední aktualizace: 12.09.2017, 09:34